Dying Light 2 może dostać oczekiwaną funkcję, ale „jest za wcześnie, aby cokolwiek obiecać”

Dying Light 2 - zrzut ekranu 2
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Dying Light 2 nie dostało na premierę jednej z najbardziej pożądanych przez graczy funkcji. Techland zabrał głos w tej sprawie. Kiedy Nowa Gra Plus?

Osobiście nie martwię się, czy twórcy dodadzą tę opcję.

Dying Light 2 i Nowa Gra Plus

Tymon Smektała z Techlandu jeszcze wcześniej zauważył, iż NG+ jest bardzo oczekiwaną przez graczy funkcją. Niestety, DL2 nie dostał tej możliwości na premierę. Dlatego też fani zaczynają naciskać na deweloperów, aby w końcu dodali upragniony tryb.

Smektała w swoim wpisie na Twitterze zapytał, czego konkretnie gracze oczekują po Nowej Grze Plus. Już wtedy mogliśmy przypuszczać, iż Techland powoli skłania się do dodania takiej opcji. Społeczność graczy w wątku opisała swoje oczekiwania, ale do tej pory nie dostaliśmy potwierdzenie, iż wyczekiwana funkcja zostanie dodana.

Techland oficjalnie zareagował, opisując sytuację jednemu ze zniecierpliwionych fanów.

NG+ to opcja, nad którą poważnie się zastanawiamy, ale jest jeszcze za wcześnie, by cokolwiek obiecywać.

– wyjaśnia na Twitterze Techland

Oznacza to mniej więcej, iż fani powinni szykować się na NG+, ale jego implementacja może trochę potrwać. Dziwnym pomysłem byłoby w ogóle niedodanie tej opcji, gdy gra zachęca wręcz do przechodzenia przez nią parokrotnie, wybierając inne ścieżki.

Przypomnijmy, że deweloperzy obiecywali, iż DL2 wspierane ma być przez długi czas po premierze. Patrząc na wciąż „aktualną” kondycję pierwszej części, raczej nie powinniśmy się o to martwić.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie