Niebawem premiera drugiego rozdziału do Dying Light 2. Nowe misje, postacie i wyposażenie

Dying Light 2 - niedługo premiera drugiego rozdziału; pierwsze informacje
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Techland obiecał i słowa dotrzymuje. Dying Light 2 wspierane będzie darmowymi „rozdziałami”. Kolejny zadebiutuje „za kilka tygodni”, znamy pierwsze szczegóły.

Patrząc na wieloletnie wsparcie pierwszej części, Dying Light 2 ma najpewniej przed sobą świetlaną przyszłość. Nie znamy jeszcze dokładnych szczegółów, ale niedawno w sieci głośno było o przeciekach dotyczących pierwszego fabularnego DLC. Techland zapowiedział teraz, że niebawem do gry trafi 2. rozdział.

Czymże on jest? Pierwsze informacje zdradzają, iż zatytułowany będzie „A Huntress and a Hag”. Na ten moment nie znamy dokładnej daty premiery, lecz firma mówi o „kilku tygodniach”. Warto jednak pamiętać, że wraz z nowym rozdziałem, gracze otrzymają bezpłatną aktualizację o numerze 1.5.

Jedną z większych atrakcji, które trafią do polskiej produkcji będzie nowa postać agentki Shen Xiu znanej jako „Huntress”.

Poznajcie Shen Xiu, znaną także jako Huntress. Kim jest? Skąd pochodzi? Dlaczego przybyła do Miasta? Na razie musicie jedynie wiedzieć, że jest skuteczną tropicielką i ekspertką łucznictwa, która ma dla Was specjalne zadanie. Czy to Wy zostaniecie łowcami… czy zdobyczą?

– informuje Techland

Jak widać, deweloperzy do tej pory nie zdradzili zbyt wiele. Na resztę informacji musimy poczekać. Zapewne niedługo dowiemy się więcej na temat nowych zadań, wyposażenia, misji specjalnych, a nawet wrogów. Spragnieni informacji mogą jednak obejrzeć nowy odcinek serii „At The Fish Eye”, w którym twórcy mówią o nadchodzących nowościach.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie