Darmowe dodatki do Dying Light 2 do odebrania. Musicie się pospieszyć

Dying Light 2 z dodatkiem za darmo | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Dying Light 2 ostatnio zamieniło się w Reloaded Edition, która mocno wpłynęła na cały kształt i zawartość gry. Teraz gracze odbiorą darmowy prezent.

Techland mocno się postarał, wydając na świat ulepszoną edycję swojego hitu z zombiakami i parkourem. Dying Light 2: Reloaded Edition zadebiutowało przed paroma dniami i stało się tym, na co fani liczyli od dawna. Każdy gracz otrzymał wszystkie wydane DLC za darmo, a do tego doczekaliśmy się m.in. ulepszonej grafiki, poprawek rozgrywce czy możliwości korzystania z broni palnej. Aby jeszcze bardziej zachęcić fanów do powrotu, twórcy rozdają prezenty.

Możemy je odebrać w wewnętrznym sklepie w grze. Tak, gdzie kupujemy wszelką zawartość cyfrową, znajdziemy obecnie jeden zestaw za darmo. Chodzi tym razem o paczkę Retrowave Redux Skin Bundle. W jej ramach możemy liczyć nie tylko na skórki, ale też nowe wyposażenie.

Zawartość darmowej paczki Retrowave Redux Skin Bundle:

  • Strój Night Rider Redux
  • Maczetę Blademaxx Redux + schemat z modyfikacją Shock
  • Kosę Dark Sickle Redux + schemat z modyfikacją Shock
  • Spadochron Night Vibes

Zestaw ten można odebrać bez opłat, ale wyłącznie do 7 marca 2024 roku. Znaczy, że nie będzie czekał na Was wiecznie. Dlatego polecam powrócić do gry, aby odebrać prezent od Techlandu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie