Kolejna aktualizacja Dying Light 2 w drodze. Techland ujawnił plany poprawek

Dying Light 2 Stay Human - widok na zombie mutanta zza jego pleców. Ma wiele odnóży niczym pająk
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Po wydaniu pierwszych dużych poprawek, Techland podzielił się planami na kolejne aktualizacje Dying Light 2. W przygotowaniu znajdują się istotne udoskonalenia produkcji.

W najbliższym czasie na PC trafią między innymi poprawki technologii NVIDIA DLSS, udoskonalenia stabilności gry i łatki pomniejszych błędów. Techland przygotowuje także wsparcia dla przypisywania przycisków w gamingowych myszkach, a w planach jest między innymi wprowadzenie dodatkowych plików zapisu i wyeliminowanie błędów wizualnych.

Na PlayStation również nie brakuje poprawek. W drodze do graczy znajdują się chociażby udoskonalenia stabilności połączenia sieciowego, poprawki błędów z balansem rozgrywki i zmiany mające na celu wyeliminowanie innych błędów. Techland planuje też, podobnie jak na PC, wprowadzić zapasowe pliki zapisów oraz dorzucić więcej opcji zmian grafiki, w tym ustawień motion blur.

Gracze z konsolami Xbox też mogą spodziewać się wielu zmian. Jedną z ważniejszych (poza tymi dotyczącymi też innych platform) jest wprowadzenie trybu VRR pozwalającego na rozgrywkę w ponad 60 klatkach na sekundę. Powstaje także wiele poprawek błędów.

Poniżej znajdziecie pełne listy zmian, którymi podzielił się Techland.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie