Aktualizacja Dying Light 2 eliminuje błąd zabijający graczy i dodaje nowe funkcje

Dying Light 2 Stay Human - Volatile - PG
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Techland potwierdził, że udostępniono kolejną aktualizację Dying Light 2. Polskie studio rozwiązało jeden z najpoważniejszych błędów w grze i nie tylko. Aktualizacja jest już dostępna na PC, a wkrótce trafi także na konsole.

Gracze skarżyli się, że jeśli zginęli w niektórych misjach w trakcie określonych misji, byli zamykani w swoistej pętli śmierci odradzając się w odległym zakątku mapy i ginąc. Co więcej, błąd ten mógł sprawić, że nasze stany zapisu stałyby się na dłuższą metę bezużyteczne. Aktualizacja Dying Light 2 rzekomo całkowicie likwiduje ten błąd i zapobiega kolejnym przypadkom jego występowania. Na tym jednak nie koniec nowości w nowym patchu.

Techland wprowadził do gry system zapasowych stanów zapisu. Funkcja ta pozwala na „cofnięcie” gry do ostatniego save’a w fabule. To opcja dla osób, które w wyniku poważnego błędu nie mogą kontynuować historii.

Ostatnią nowością w najnowszej aktualizacji DL2 jest możliwość przypisania innych klawiszy klawiatury do bloku, aktywnego lądowania i ataku z wyskoku.

Niedawno do najnowszej gry Techlandu trafiło pierwsze DLC. Darmowa paczka zawartości wzbogaciła tytuł o przedmioty związane ze Stróżami Prawa, czyli jedną z frakcji obecnych w grze – więcej informacji znajdziecie w tym artykule.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie