Aktualizacja do Dying Light 2 już na PC. Pozbyto się „pętli śmierć”

Dying Light 2 - zombie
PC

Dziś wyszła aktualizacja 1.2 do Dying Light 2 Stay Human na PC. Posiadacze gry na Steam i Epic Games Store mogą już ją pobrać. Warto to zrobić, ponieważ lista poprawek jest przeogromna.

Aktualizacja 1.2 do Dying Light 2 Stay Human

Pierwszą z ważnych zmian jest pozbycie się wszelkich znanych Techlandowi sytuacji, kiedy to gracz pozostawał w tzw. deathloopie, czyli ginął w nieskończoność. Jeśli nie mogliście przejść niektórych misji z powodu błędów, to macie szczęście, bo również takie sytuacje nie powinny już mieć miejsca.

Pozbyto się także wielu bugów związanych z trybem kooperacji. Niektórzy gracze narzekali na brak możliwości przyjmowania zaproszeń, a także na (nie)stabilność połączenia. Co ważne, lekko zmieniono także balans w przypadku, gdy gra się ze znajomymi.

Twórcy też nieco pozmieniali w kwestii broni i ich wagi. Teraz w zależności od oręża gracze nieco inaczej powinni odczuwać ciężkość każdego z nich. Ma to być zmienne względem tego, z jakim przeciwnikiem w danym momencie się walczy.

Oczywiście powyżej wypisałem tylko najważniejsze poprawki, które udostępnił dziś Techland. Pełną listę zmian znajdziecie w tym miejscu. Na ten moment nie wiadomo, kiedy patch 1.2 ukaże się również na konsolach.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie