Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Dying Ligh 2 ma się dobrze. Techland szykuje się do ogłoszeń

Techland zapowiedział, że wkrótce doczekamy się nowinek odnośnie Dying Light 2. Deweloperzy szykują się do pokazów swojego nowego dzieła.

Wrocławski Techland milczał jak grób przez ostatni rok i poza DLC oraz aktualizacjami do pierwszego Dying Light nie podzielił się z graczami żadnymi nowościami. Niedawno do gry trafiło świąteczne wydarzenie, a gracze nie omieszkali zapytać, kiedy otrzymamy więcej informacji o kontynuacji serii.

Deweloperzy nie pozostali dłużni swoim fanom. Wiele wskazuje na to, że DL2 wkrótce doczeka się nowych zapowiedzi. Na Discordzie pojawiło się ciekawe ogłoszenie od deweloperów.

DL2 zniknęło jakiś czas temu i nikt nie wiedział, czemu Techland zatrzymał swoją machinę marketingową. W sieci pojawiały się informacje, jakoby wrocławskie studio miało problem z dopięciem projektu przez różne wizje na grę, które zmieniają się z dnia na dzień. Były to jednak tylko opinie anonimowych deweloperów i nikt nie mógł tego potwierdzić z całą pewnością.

Póki co wiadomo tyle, że projekt dalej powstaje i może zadebiutować jeszcze w 2021 roku. Zamieszczone powyżej ogłoszenie sugeruje, że Techland pokaże swoją nową grę jeszcze na początku przyszłego roku, być może nawet w styczniu.

Wątpliwe, abyśmy poznali od razu datę premiery, ale nie można tego wykluczać. Rok milczenia to jednak dość długi okres czasu, więc gracze z pewnością liczą na naprawdę sporą prezentację.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się