Dragon Age: Absolution na pierwszym teaserze. Netflix i BioWare przedstawiają animację zgodną z kanonem

Dragon Age: Absolution - powstaje animacja osadzona w uniwersum
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Netflix zaprezentował teaser Dragon Age: Absolution, czyli serialu animowanego osadzonego w świecie wykreowanym przez BioWare.

Nie poznaliśmy jak do tej pory szczegółów związanych z fabułą produkcji. Wiadomo jedynie, że akcję osadzono w Tevinter, a więc imperium doskonale znanym fanom serii Dragon Age. Do premiery animacji zostało jeszcze pół roku, co oznacza, że Netflix ma jeszcze dużo czasu, aby przedstawić nieco więcej informacji na temat nadchodzącego serialu.

Platforma obiecuje zresztą, że nowy tytuł wpisze się w kanon Dragon Age i wiernie przedstawi uniwersum zaprezentowane w serii gier. Produkcja ma być więc wypełniona magicznymi postaciami znanymi już fanom: elfami, magami, rycerzami, demonami czy istotami Qunari. Aby dopilnować zgodności z dotychczasowymi dziełami, w prace nad projektem zaangażowano samo BioWare. Nad całością czuwała również Mairghread Scott, scenarzystka współtworząca dotychczas m.in. serial Strażnicy Galaktyki. W przypadku Dragon Age: Absolution zatrudniono ją jako showrunnerkę, główną scenarzystkę, a także producentkę wykonawczą.

Całość liczy sześć odcinków i jak na razie nie wiadomo, czy jest to serial limitowany, czy też może ma szanse na przedłużenie. Produkcja zadebiutuje w grudniu 2022 roku. Niestety jak na razie nie podano dokładnej daty premiery. Zapewne poznamy ją wraz z dalszymi informacjami o samej produkcji – dotychczas nie podano również obsady, a wszelkie inne wiadomości są szczątkowe. Na razie zobaczcie więc obiecany już teaser:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie