Dom z papieru

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Napięcie, emocje, miłość. „Dom z papieru” w materiałach zza kulis

Na kanale YouTube prowadzonym przez platformę Netflix pojawił się film zapowiadający ostatnie odcinki serialu Dom z papieru.

Choć wygląda na to, że nie możemy liczyć na szczęśliwe zakończenie, w finałowych odcinkach na pewno nie zabraknie emocji. Podkreślają to również aktorzy w poniższym materiale. Trudno przecież nie przyznać racji wcielającemu się w rolę Profesora Álvaro Morte, gdy mówi, że 5. sezon jest pełny napięcia:

Materiały zza kulis uzupełnione o komentarze aktorów są elementem promocji sezonu 5B wieńczącego jeden z najpopularniejszych seriali na platformie. Netflix udostępnił już wcześniej jeden zwiastun, który niestety również nie napawa nadzieją. O wszystkim jednak przekonamy się już 3 grudnia, kiedy Dom z papieru będzie mieć premierę ostatnich pięciu odcinków.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 67 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor2%
Terrible52%