Disney+ przedstawia pierwszy polski spot promocyjny. Platforma rusza za dwa miesiące

Baby Yoda zaprezentowany na spocie promocyjnym DIsney+ w Polsce
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Newsy Platformy Platformy Seriale

Disney+ zaprezentował już pierwszy spot promujący usługę w Polsce. Nowy, choć krótki materiał, można znaleźć w mediach społecznościowych platformy.

Jako że zbliżamy się powoli do daty startu platformy streamingowej od Disneya w naszym kraju, spółka zaprezentowała pierwsze nagranie promocyjne. Kampania zapewne jeszcze się rozkręci, możemy więc w najbliższym czasie liczyć na nieco więcej materiałów. Dziś Disney pokazał nam ulubionych bohaterów ze swoich sztandarowych filmów i seriali. Pojawiają się więc: Baby Groot, Hawkeye, Pocahontas, Baby Yoda i inne uwielbiane postaci. Do premiery Disney+ w Polsce już tylko rok – platforma zadebiutuje już 14 czerwca 2022.

Już teraz można wstępnie zarejestrować się na portalu streamingowym. Miesięczna subskrypcja kosztuje 28,99 zł. Możliwe jest również wykupienie dostępu na rok z góry – wówczas otrzymujemy dwa miesiące gratis, jako że całościowy koszt wynosi 289,90 zł. Jak na razie nie wiadomo nic na temat ewentualnego bezpłatnego okresu próbnego; Disneya darzymy jednak takim zaufaniem, że taki zabieg może nie być potrzebny.

Obiecany, choć szczególnie krótki materiał promocyjny możecie zobaczyć poniżej:

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie