Disco Elysium dostało aktualizację z niespodziankami

Disco Elysium - grafika
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Disco Elysium niedawno otrzymało oficjalną polską wersję językową. To jednak nie jedyna nowość, która trafiła do gry – deweloperzy przygotowali niespodziewaną aktualizację z nowościami.

Jak to w świecie Disco Elysium bywa, nic nie jest takie, na jakie wygląda. Jeśli chcecie znaleźć świeżą zawartość wprowadzoną w aktualizacji, musicie dobrze poszukać lub porozmawiać z graczami, którym udało się odkryć tajemnice nowego patcha.

Tu, w ZA/UM, sekrety to nasza specjalność, dlatego z okazji okresu świątecznego dodaliśmy ich kilka do Disco Elysium – The Final Cut. To właśnie nasza aktualizacja Jamais vu.
Zachęcamy was do nietypowych decyzji i dokładności w rozgrywce, aby odkryć, co dokładnie zrobiliśmy. Będziecie musieli wykazać się ogromną przenikliwością albo porozmawiać z innymi graczami, żeby poznać wszystkie tajemnice.

– czytamy w opisie aktualizacji

Twórcy zostawili graczom też parę wskazówek. Oto one:

  • Być może warto zatrzymać się czasem i popodziwiać widoki.
  • Zimne wody morza wyrzucają czasem na wybrzeże to, co zagubione.
  • Puk, puk, poruczniku.

Dodatkowo w opisie aktualizacji znajdziemy tajemniczą grafikę, która przedstawia… właściwie nie wiadomo co. Być może są to nowe osiągnięcia, a może obrazkowe wskazówki co do nowej zawartości.

Disco Elysium - grafika z sekretami
Źródło: ZA/UM

Twórcy przypomnieli też, że gra jest dostępna o ponad połowę taniej na zimowej wyprzedaży Steam. Jeśli jeszcze nie graliście, moim zdaniem jest to tytuł obowiązkowy dla każdego fana mocnych historii i gier RPG.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie