Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Detroit: Become Human – sprzedano ponad 5 mln egzemplarzy

Po dwóch latach od premiery Detroit: Become Human na PS4 (i miesiąc od debiutu na Steamie) twórcy informują o wynikach sprzedażowych ich produkcji.

Filmowa przygodówka od Quantic Dream trafiła w 2018 na konsolę Sony. Pod koniec 2019 gra wylądowała w Epic Games Store (a na Steamie w czerwcu 2020). Teraz twórcy chwalą się przekroczeniem pułapu pięciu milionów sprzedanych egzemplarzy Detroit.

W październiku, gdy produkcja była dostępna wyłącznie na PS4, wynik sięgał 3,2 mln. Wszystko wskazuje na to, że do obecnego wyniku przyczynił się w dużej mierze blaszakowy debiut tytułu.

Detroit: Become Human to przygodowa gra akcji, której fabuła rozgrywa się w 2038 roku. W nowej rzeczywistości powszechne są przypominające ludzi androidy. Niektóre z nich zaczynają odczuwać ludzkie emocje, co prowadzi do ich buntu przeciwko nadzorującej ich ludzkości. Akcję gry poznajemy z perspektywy trzech androidów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%