Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Detroit: Become Human na PC – data premiery, demo i cena gry

Quantic Dream ogłosiło dzisiaj, że wielokrotnie nagradzany futurystyczny thriller Detroit: Become Human ukaże się na komputerach PC w grudniu, wyłącznie za pośrednictwem sklepu Epic Games.

Gra będzie dostępna od 12 grudnia 2019 roku w cenie 139 zł. Darmowe demo, oferujące scenę otwarcia gry, będzie dostępne tego samego dnia.

Detroit: Become Human, wcześniej dostępne ekskluzywnie na platformę PlayStation  4 to najnowsza i najbardziej ambitna gra autorstwa Quantic Dream. Osadzona w bliskiej i nie tak nierealnej przyszłości, zanurza graczy w świecie chaosu, gdzie technologia rozwinęła się do punktu, w którym androidy, są wszędzie. Mówią, poruszają się i zachowują jak ludzie, ale są tylko maszynami, które służąmieszkańcom.

Gracze będą kształtować oraz doświadczać zawiłej i intensywnej narracji opowiedzianej oczami trzech różnych androidów: Kary, Connora i Markusa. Każdy z nich stanie w obliczu niezliczonych dylematów moralnych, które nie tylko determinują jego losy, ale i losy całego miasta Detroit. Każda decyzja podejmowana przez gracza, bez względu,w której minucie, wpływa na wynik historii. Gracze będą mogli wielokrotnie powtarzać etapy, aby doświadczyć różnych finałów historii.

Detroit: Become Human kontynuuje zaangażowanie przez Quantic Dream światowej sławy hollywoodzkich aktorów: Jesse Williamsa (Grey’s Anatomy), Clancy Brown (Carnivale), Lance’a Henriksena (Aliens) i Valorie Curry (Twilight). Ścieżka dźwiękowa została skomponowana przez Nimę Fakhrara, Philipa Shepparda i Johna Paesano (Dragons: Riders of Berk).

– Przeniesienie gry na PC było ogromnym wyzwaniem, ponieważ chcieliśmy, aby gracze przeżyli oryginalne doświadczenie bez żadnych kompromisów. Dlatego też całkowicie przeprojektowaliśmy interfejs i opracowaliśmy nowy silnik oferujący wysoką jakość renderowania i rozdzielczość 4K– mówi Reżyser i Scenarzysta, David Cage. – Cieszymy się, że możemy powitać nowych graczy w dystopijnym świecie Detroit i pozwolić im odkryć wizję interaktywnej opowieści według Quantic Dream.

Wersja PC gry jest najbardziej kompletną wersją Detroit: Become Human z niesamowitą grafiką w rozdzielczości 4K, 60 klatkach na sekundę i pełną integracją zarówno myszy/klawiatury, jak i gamepadów.

Źródło: informacja prasowa

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%