Anthony Mackie gwiazdą nadchodzącego filmu Desert Warrior

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Film „Desert Warrior” z doskonałą obsadą. Do ekipy dołączył Anthony Mackie

Ruszyły zdjęcia do Desert Warrior, filmu osadzonego w Arabii w VII w. n.e. Produkcja wyróżnia się w szczególności doskonałą obsadą.

Gwiazdą Desert Warrior jest Anthony Mackie, fanom znany m.in. z roli Falcona w produkcjach Marvela. Oprócz niego na ekranie pojawią się Aiysha Hart, Sharlto Copley, a także Ben Kingsley. Reżyserią zajął się Rupert Wyatt, czyli współtwórca m.in. Genezy planety małp.

Film opowiada o księżniczce Hind (Aiysha Hart), uciekającej wraz z ojcem przed najemnikami imperatora Kisry (Ben Kingsley). Podczas ucieczki pomaga jej tajemniczy wojownik Hanzala (Anthony Mackie), od którego może teraz zależeć jej życie.

Produkcja powstaje w Arabii Saudyjskiej. Nie podano jeszcze dokładnej daty premiery.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 67 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor2%
Terrible52%