Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Zobaczcie jak wygląda Demon’s Souls na PS5

Bluepoint Games prezentuje 12 minutowy film, demonstrujący Demon’s Souls na PS5

Na forach nie brak opinii, że edycja odświeżonej wersji prezentuje się fantastycznie. Grafika reprezentuje next-genowy poziom, pieszcząc oczy ilością detali. Fani mają nadzieję, iż produkt spełni oczekiwania pokładane w marce.

W remaku Demon’s Souls podretuszowano głównie oprawę (twarze postaci wreszcie wyglądają świetnie). Natomiast wszystkie osoby pamiętające grę z PS3 powinny się poczuć jak w domu. Poruszanie się postaci czy mechanika walki wyglądają podobnie jak w pierwowzorze. Zmianie nie uległ również układ lokacji.

Demon’s Souls ukazało się pierwotnie w roku 2010 (w Japonii w 2009), będąc reprezentantem gatunku fabularnych gier akcji osadzonych w klimacie dark fantasy. Głównym zadaniem osoby dzierżącej pada, było pokonanie wszystkich demonów i uratowanie świata. Zadanie z całą pewnością nie należało do łatwych, DS jest bowiem jedną z najtrudniejszych pozycji na konsolę PlayStation 3.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się