Zobaczcie jak wygląda Demon’s Souls na PS5

0 komentarzy

Bluepoint Games prezentuje 12 minutowy film, demonstrujący Demon’s Souls na PS5

Na forach nie brak opinii, że edycja odświeżonej wersji prezentuje się fantastycznie. Grafika reprezentuje next-genowy poziom, pieszcząc oczy ilością detali. Fani mają nadzieję, iż produkt spełni oczekiwania pokładane w marce.

W remaku Demon’s Souls podretuszowano głównie oprawę (twarze postaci wreszcie wyglądają świetnie). Natomiast wszystkie osoby pamiętające grę z PS3 powinny się poczuć jak w domu. Poruszanie się postaci czy mechanika walki wyglądają podobnie jak w pierwowzorze. Zmianie nie uległ również układ lokacji.

Demon’s Souls ukazało się pierwotnie w roku 2010 (w Japonii w 2009), będąc reprezentantem gatunku fabularnych gier akcji osadzonych w klimacie dark fantasy. Głównym zadaniem osoby dzierżącej pada, było pokonanie wszystkich demonów i uratowanie świata. Zadanie z całą pewnością nie należało do łatwych, DS jest bowiem jedną z najtrudniejszych pozycji na konsolę PlayStation 3.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się