Deathloop - dwójka bohaterów strzela do siebie nawzajem

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Jeśli to prawda, to szacunek dla Arkane za rozmiar pliku Deathloop

Poznaliśmy rozmiar gry Deathloop na konsoli PS5. Pliki tytułu nie zajmują wcale tak dużo miejsca, jak mogliśmy wcześniej przypuszczać. Wersja na PC powinna ważyć około tyle samo, co ta na konsolę PlayStation.

Niejednokrotnie profil na Twitterze PlayStation Game Size podał informacje na temat ilości gigabajtów, które zajmą gry na dyskach graczy. Tym razem dowiedzieliśmy się tego w temacie zbliżającego się wielkimi krokami Deathloop. Okazuje się, że na premierę powinno nam wystarczyć około 17,3 GB wolnej pamięci, aby nacieszyć się nową produkcją od Arkane Studios. Warto zaznaczyć, że nie możemy tego jeszcze traktować jako coś pewnego, ponieważ do premiery sporo może się zmienić.

Miłą wieścią jest fakt, że dostępny będzie tak zwany Pre-Load, czyli przedpremierowa możliwość pobrania produkcji. Co prawda uruchomicie ją dopiero 14 września, aczkolwiek już 2 dni wcześniej będziecie mogli nią nacieszyć. To świetne rozwiązanie dla osób z wolnym łączem internetowym lub dla tych, którzy będą chcieli zagrać jak najszybciej.

Bardzo mi się podoba koncept nowej gry twórców serii Dishonored. Wcielimy się tutaj w jednego z dwójki płatnych zabójców uwięzionych na wyspie w pętli czasowej. Aby uwolnić się, gracze będą musieli dokonać ośmiu mordów na wyznaczonych celach. Jeżeli zginą nic się takiego nie stanie. Po prostu będą zaczynać sekwencję od początku. Całość może przypominać mechanikami serię Hotline Miami, ale w zupełnie nowym wydaniu i z grafiką 3D. Z chęcią zobaczyłbym tego typu grę w wersji VR, ponieważ widzę w tym potencjał także na taką produkcję.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się