Deathloop - gracz podchodzi ukradkiem zza plecy przeciwników w barze. Mierzy do nich z dwóch pistoletów

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Deathloop na nowym trailerze pokazuje next-genową moc PS5

PlayStation udostępniło na swoim kanale ekskluzywne nagranie, które ukazuje atuty Deathloop na konsoli PS5. Zobaczcie, co takiego zaoferuje gra tylko na tym sprzęcie.

Każdy nowy materiał dotycząc nowej gry Bethesdy sprawia, że mam coraz większy problem ze zdecydowaniem się, na której platformie będę chciał ją ograć. Z jednej strony zawsze wolałem grać w FPS-y na PC ze względu na sterowanie przy pomocy myszki i klawiatury. Z drugiej natomiast to DualSense wygląda na kontroler, który zaoferuje najwięcej doznań.

Cieszy mnie fakt, w jak pomysłowy sposób mechaniki gry będą przekładać się na technologie zastosowane wewnątrz wymienionego kontrolera. Widać, że twórcy w naprawdę kreatywny sposób wykorzystali adaptacyjne spusty, aby jak najlepiej przełożyć interakcje z broniami. Szczególnie spodobało mi się to, jak trzeba przeładować magazynek jednej z cięższych spluw, kilkukrotnie wciskając trigger.

Na tym się nie skończyło, ponieważ i dla haptycznych wibracji znaleziono swoje miejsce. Bieg i skradanie się będą odwzorowane mrowieniem pada, co tylko dodaje całości jeszcze większej immersji. To samo z niektórymi dźwiękami, ponieważ te będą odgrywane przez wewnętrzny głośnik DualSense’a.

Jeśli dalej nie jesteście zdecydowani na zakup Deathloop, być może ułatwi Wam podjęcie decyzji dzisiejszy tekst z kilkoma rzeczami, które mogły Wam wcześniej umknąć w związku z tą grą. Znajdziecie go w tym miejscu i gorąco zachęcam się z nim zapoznać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się