Dead Space w… Fortnite? Fani battle royale dostaną zawartość z legendarnego horroru

Dead Space 2 miało powstać od nowa | Newsy - PlanetaGracza
Mobile Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Fortnite w crossoverze z Dead Space jest już niemal pewne. Znany insider Tom Henderson zaznacza, że już niebawem do gry trafić ma protagonista z cyklu od EA.

Fortnite ostatnio ma się nie tyle dobrze, ile raczej rewelacyjnie. Wystartował 4 rozdział w grze, który przedstawił mnóstwo nowych skórek, w tym Geralta z Rivii czy Doomslayera. Wychodzi jednak na to, że to wcale nie koniec, a twórcy pracują nad kolejnymi crossoverami.

Dead Space x Fortnite

Niebawem będziemy mogli zagrać w najpopularniejszym sieciowym battle royale jako Isaac Clarke, główny bohater serii Dead Space. Zaskoczenia w tym nie ma, bo jednak legendarny horror doczeka się wznowienia za sprawą zbliżającej się premiery remake’u. Ten ukazać się ma 27 stycznia 2022 roku, zaledwie parę dni po tym, gdy nowa skórka trafi do Fortnite.

Jak czytamy na Insider-Gaming, Tom Henderson słyszał o tym, że do Fortnite ma trafić skórka popularnej postaci z cyklu DS. Ma to być jedna z pierwszych takich kolaboracji w 2023 roku dla Epica. Nowy skin stanie się dostępna 23 stycznia 2023 roku. Niestety nie wiemy dokładnie, czy chodzi tu wyłącznie o samą skórkę dla postaci. Być może twórcy zdecydowali się dorzucić do gry więcej zawartości inspirowanej serią horrorów science-fiction? Nie obraziłbym się na ikoniczny laserowy pistolet!

Przy okazji warto zaznaczyć, że Fortnite jest obecnie jedną z najbardziej imponujących graficznie gier. W ciągu zaledwie jednej nocy tytuł zaliczył przesiadkę na nowy silnik i wzbogacił się o mnóstwo imponujących opcji wizualnych.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie