Chyba nie umrę ze starości przed premierą Dead Island 2. Przeciek zdradza, kiedy zadebiutuje gra

Dead Island 2 - zombie ze zwiastuna
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Wszyscy fani wyczekujący Dead Island 2, meldujcie się. Dziś przychodzę do Was z dość pozytywną, choć nieoficjalną, informacją odnośnie premiery gry. Jest szansa, ze tytuł zadebiutuje jeszcze w tym roku i to wcale nie na sam jego koniec.

W najnowszym odcinku Sacred Symbols prowadzący Colin Moriarty przekazał wieści, które usłyszał od swoich anonimowych źródeł. Według nich Dead Island miałoby pojawić się we wrześniu lub w październiku tego roku, choć są to najwcześniej możliwe terminy.

O ponownej zapowiedzi gry mielibyśmy usłyszeć w bliżej nieokreślonej przyszłości. Przypominam, iż E3 w tym roku nie odbędzie się całkowicie – ani fizycznie, ani cyfrowo. Na szczęście w czerwcu odbędzie się Future Games Show i to na tym evencie jest spora szansa, że usłyszymy znowu o DL2.

Z drugiej strony w ciągu 2 miesięcy jeszcze sporo może się wydarzyć. Przed tego typu imprezami z zapowiedziami bardzo często wydawcy wstrzymują się ze swoimi najważniejszymi ogłoszeniami, by skumulować je w jednym momencie. Być może Deep Silver zdecyduje się raz jeszcze powiedzieć nieco więcej o Martwej Wyspie 2 jednak już na dniach, by lekko rozbudzić głód wśród fanów na omawianą grę.

Szczerze mówiąc, nie robi mi to większej różnicy, kiedy Dead Island 2 trafi na sklepowe półki. O ile gra będzie dopracowana i grywalna na start, będę usatysfakcjonowany. Może to śmieszne, ale obecnie mam większe oczekiwania wobec zwiastuna, który najprawdopodobniej twórcy wypuszczą przy ponownym ogłoszeniu swojej produkcji. Myślę, że jednak ciężko będzie pobić to cudo z 2014 roku:

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie