Darmowy shooter trafi do pudełek z bonusami wartymi ponad 400 zł

Dodatki nie byle jakie – bohaterowie, pakiet wyjątkowych broni i wiele więcej.

Fortnite od studia Epic Games, odpowiedzialnego choćby za kultowe serie Gears of War czy Unreal, jeszcze w tym miesiącu wyląduje we wczesnym dostępie na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Choć gra jest oparta na modelu darmowym z mikropłatnościami (free-to-play), na rynku pojawi się również pudełkowe wydanie, które będzie wzbogacone o cenne bonusy.

Cenega zapowiedziała właśnie, że gra Fortnite w wersji PC trafiła do jej planu wydawniczego. Tytuł będzie dostępny w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej od 25 lipca. Za lokalizację odpowiada Epic Games.

Fortnite w wersji pudełkowej ukaże się w Edycji bohaterów (cena: 159,99 zł) wzbogaconej o wartościowe bonusy. W skład tego wydania wejdą gra i dodatki o wartości ponad 400 zł:

  • Pakiet 8 rzadkich bohaterów
  • Pakiet rzadkiego uzbrojenia (4 rodzaje broni i jedna pułapka)
  • Ekskluzywny pistolet fundatora
  • I jeszcze więcej!

Nie szukaj schronienia. Stwórz własne!

Burza nadciągnęła bez ostrzeżenia. Aż 98% populacji wyparowało… Potem zjawiły się potwory. Poprowadź pozostałych przy życiu bohaterów do walki i uratuj ludzkość. Odkryj duży, zniszczalny świat, w którym każda gra będzie inna. Buduje wielkie fortece, twórz nietypową broń i zbieraj łupy. No i nie zapomnij skrzyknąć znajomych!

Cechy gry:

  • Zbierz zespół. Rekrutuj i trenuj komandosów, wojowników ninja, konstruktorów i obcych. Przydziel do drużyny największych wymiataczy i razem odbijcie Ziemię.
  • Projektuj i podbijaj. Przełomowy system budowania umożliwi ci tworzenie wymyślnych fortec. Zwab potwory w niszczycielskie pułapki z zatrutymi strzałkami, metalowymi kolcami czy działkami obronnymi. Ale buduj uważnie, hordy potworów potrafią wyczuć wady konstrukcyjne jak świeże mięso.
  • Ćwicz rzemiosło. Wykorzystaj zebrane surowce, aby tworzyć wystrzałowe bronie, jak domowe snajperki, hydrauliczne kilofy i katapulty, które wyrzucą potwory w powietrze. Rozwijaj drzewko rozwoju bohatera, żeby odblokować więcej dziwacznych narzędzi destrukcji do budowy.
  • Poznawaj przyjaciół. Dzięki grze z proceduralnie generowanymi mapami, do której w każdej chwili można dołączyć lub wyjść, Fortnite spodoba się zarówno fanom shooterów, budowania, eksplorowania, jak i każdemu ninja.

Źródło: Cenega, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.