Kolejna darmowa gra na Epic Games Store do zgarnięcia

Kolejna darmowa gra na Epic Games Store do zgarnięcia
PC

Darmowe gry na Epic Games Store tym razem do odebrania są codziennie. Każdego dnia znajdziemy inny tytuł, a dziś padło na świetnego „indyka” – Neon Abyss!

Wczoraj potwierdziły się wcześniejsze przecieki – kalendarz adwentowy z EGS ruszył pełną parą.

Darmowe gry na Epic Games Store na święta

Epic Games Store postanowiło (ponownie) sprezentować graczom nie lada niespodziankę na święta. Przez kolejne dni, codziennie, do końca grudnia, możemy liczyć na nowe gry do odebrania za darmo. Oferta z pewnością będzie różnorodna, więc najlepiej jest czuwać. Choć w sumie to nie musicie, bo robimy to za Was.

Wczoraj do odbioru było Shenmue III, a dziś mamy Neon Abyss. Jest to dość znany „indyk” reprezentujący sobą gatunek roguelike. Choć na papierze opis rozgrywki nie jest specjalnie imponujący, to w rzeczywistości mamy tu do czynienia z syndromem „jeszcze jednej rundy”.

Wcielimy się w jednego z bohaterów przemierzającego pełne niebezpieczeństw i potworów podziemia. Naszym zadaniem jest pokonywanie przeciwników i ulepszanie naszego wyposażenia. Jeżeli lubicie tytuły pokroju Enter the Gungeon – polecamy szczególnie.

Tytuł zgarniecie pod tym linkiem, ale tylko do jutra, do godziny 16:59. Kolejna gra jest niestety niespodzianką, więc dopiero jutro dowiemy się, co przygotowało EGS. Na ten moment pozostaje nam życzyć Wam dobrej zabawy w Neon Abyss!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie