Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowe granie w taktycznego FPS-a przez cały weekend

Jeśli lubicie postrzelać ze znajomymi w wirtualnej rzeczywistości, mamy dla Was propozycję w sam raz na nadchodzący weekend.

Deweloperzy ze studia Downpour Interactive kolejny raz postanowili wpuścić graczy na serwery Onward zupełnie za darmo. Wystarczy przejść na kartę gry w serwisie Steam i kliknąć w przycisk Zagraj.

Darmowy weekend z Onward trwa do niedzieli 3 lutego, do godz. 21:00 czasu polskiego. Kto po wypróbowaniu gry chciałby kupić ją i zachować na zawsze, może skorzystać z promocji. Rabat 40% obowiązuje do poniedziałku 4 lutego, do godziny 19:00.

Onward jest taktyczną strzelanką wieloosobową stworzoną z myślą o goglach wirtualnej rzeczywistości. Wyróżnikiem tego tytułu na tle innych FPS-ów jest brak jakichkolwiek udogodnień HUD. Na ekranie nie zobaczymy licznika naboi czy celownika na środku ekranu. Ilość odrodzeń na mapie jest ograniczona, zatem ważna jest koordynacja działań z innymi członkami drużyny w celu osiągnięcia sukcesu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się