Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowa zabawa z bombami. Pobierajcie Blast Zone! Tournament

Współczesna wariacja klasycznej gry Bomberman jest obecnie dostępna do pobrania za darmo. Ktoś chętny na Blast Zone! Tournament?

Studio Victory Lap Games pozwala pobrać za darmo swoją grę Blast Zone! Tournament. Jeśli chcecie ją zgarnąć, należy udać się na kartę gry na Steam i kliknąć Zainstaluj. Radzimy się pospieszyć, ponieważ deweloper nie podaje, do kiedy tytuł jest dostępny za free. Jeśli zdążymy i dodamy tytuł do swojej biblioteki, zatrzymamy go już na zawsze.

Blast Zone! Tournament to współczesna odmiana klasyka z 8 bitów, czyli gry Bomberman. Odpalając grę będziemy mogli przejść kampanię dla pojedynczego gracza, podczas której czeka nas 240 wyzwań.

Kto woli pograć online, ma do dyspozycji 10 trybów rozgrywki wieloosobowej i zespołowej, w tym Free-For-All, Team Deathmatch, Bomb Blast, Treasure Mode, King Mode, Zombie Mode i inne. Multiplayer pozwala pobawić się nawet 32 graczom jednocześnie na jednej z 283 plansz.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się