Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Darmowa wersja FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn do pobrania na Steam

Square Enix robi mały prezent dla niezdecydowanych graczy.

Jeśli chcecie dołączyć do ponad 2,5 miliona graczy na całym świecie, którzy zanurzyli się w świat Final Fantasy, to jest teraz świetna okazja. Otóż od dziś można FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn pobrać za darmo. Jest to jednak wersja 14-dniowa, w której osiągniemy maksymalnie 20 poziom doświadczenia. Produkcję można sprawdzić poprzez platformę Steam.

Wersja trial ma jeszcze kilka innych ograniczeń, o których możecie przeczytać w tym miejscu.

FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn zostało wydane w sierpniu zeszłego roku na PC. To gra MMORPG, która jest udoskonaloną wersją FF XIV wydanego trzy lata wcześniej. Twórcy wprowadzili nie tylko zmiany graficzne, ale także w systemie rozgrywki. Dzięki temu produkcja jest znacznie bardziej dopracowana.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się