Nadchodzi nowa darmowa gra od Epic Games. Świetne oceny graczy zwiastują udaną zabawę

Darmowa gra od Epic Games Store. Odbierzesz ją już jutro
Gry za darmo Newsy PC

Już jutro czwartek, czyli czas na odebranie darmowej gry na Epic Games Store. Co tym razem trafi do oferty? Nadchodząca darmowa gra na popularnej platformie to tytuł, który zyskał uznanie graczy i jest naprawdę przyjemną produkcją.

Darmowa gra od Epic Games Store

Gry za darmo to coś, co uwielbiają wszyscy gracze, zarówno pecetowi, jak i ci preferujący zabawę na konsolach. Tym razem nadchodzi do nas darmówka od Epic Games, zatem ucieszą się posiadacze pecetów. Jaka darmowa gra pojawi się na platformie jutro, czyli w czwartek 10 lipca?

Tym razem do oferty trafi tytuł Floppy Knights, będący połączeniem gry karcianej i turowej strategii, w której nie brakuje akcji. Gra będzie dostępna już jutro i zastąpi The Falconeer: Standard Edition – ta gra pojawiła się w ubiegłym tygodniu.

Zobacz też: Era gamingu w XXI wieku to streaming!

Mechanikę rozgrywki można podzielić na kilka kluczowych etapów:

  • Mapa taktyczna i planowanie kolejnych podbojów
  • Budowanie swojej talii bohaterów
  • Wykonywanie ruchów i ataków

W grze czeka na nas sporo zadań i różnorodnych bohaterów, których będziemy dołączali do swojej talii. Ci umożliwią nam wygrywanie bitew i podbijanie kolejnych terytoriów.

Gra Floppy Knights ukazała się na rynku 24 maja 2022 roku, jest dostępna na PC i konsolach Xbox.

Źródło: gamerant.com

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie