Hideo Kojima chwali się świetnymi cyberpunkowymi gadżetami od CD Projekt RED

Hideo Kojima chwali się świetnymi gadżetami z Cyberpunk: Edgerunners
Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Seriale

CD Projekt RED podarowało Hideo Kojimie gadżety z Cyberpunk: Edgerunners. Zestaw „Edge Ramen” wygląda tak kozacko, że sam bym taki chciał…

Serial Cyberpunk: Edgerunners okazał się wielkim hitem platformy Netflix, a CD Projekt RED dzięki niemu może mówić o wielkim sukcesie. Oto bowiem odżyła chęć do grania w Cyberpunka 2077. Warto pamiętać, że jednym z fanów gry (a zarazem osobą z ciekawym cameo w jednej misji) jest sam Hideo Kojima. Legendarny projektant otrzymał specjalny zestaw od CD Projekt RED z okazji debiutu serialu.

Muszę otwarcie się przyznać, że ramen uwielbiam, choć zdecydowanie bardziej taki domowej roboty niż „sklepowy”. Niemniej raz na jakiś czas po prostu trzeba zjeść „chińską zupkę” albo jakiś jej ekwiwalent. Żeby być bardziej „true” można wykorzystać do tego celu choćby pałeczki. Ktoś, to zaprojektował odjazdowy zestaw dla Hideo Kojimy, zasłużył na podwyżkę. Znajdziemy tu cały niezbędnik do robienia „szybkich” zupek, ale nie tylko ich, bo równie dobrze możemy go wykorzystać na inne okazje.

CD Projekt RED wysłał mi specjalny zestaw „Edge Ramen”, czyli specjalny przedmiot dla „Cyberpunk: Edgerunners”. Ilustracja autorstwa Ilya! Pałeczki świecą! Zmieniają kolory! To jest przydatne! To jest Edge! Dziękuję! Dla porównania skali, włożyłam do niego miskę Donbei.

– chwali się Hideo Kojima na Twitterze

W zestawie „Edge Ramen” znajdziemy przede wszystkim spory i naprawdę świetny kubek z pokrywką. Wiecie – żeby zaparzyć sobie zupę (albo żeby nie ostygła). Przydatne? A jak! Do tego mamy… cyberpunkowe pałeczki. I to naprawdę „cyberpunkowe”, bo świecą się i zmieniają kolory. CD Projekt RED, nie myśleliście może, aby sprzedawać takie zestawy?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie