Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=MM1RXPazRzg&feature=emb_logo&ab_channel=Cineagle

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 z widokiem z trzeciej osoby

Modder zaprezentował widok z trzeciej osoby w grze Cyberpunk 2077.

Przemierzając Night City naszym protagonistą, będziemy obserwować miasto z perspektywy FPP. Wyjątkiem jest sytuacja kiedy siadamy za sterami pojazdu. Możemy wówczas przemieszczać się, obserwując świat z wnętrza pojazdu i korzystając z widoku TPP.

Jeden z modderów postanowił ukazać, jak wyglądałyby doznania, gdybyśmy podziwiali scenerie zza pleców kierowanej postaci. Użytkownik Cineagle dokonał tego używając własnego modelu. Póki co przedstawiony materiał pokazuje jedynie postać, która biega i spaceruje. Ale być może doczekamy się również animacji strzelania czy też kucania.

Zassaliście nowy patch 1.05? Naprawia on wiele błędów nagromadzonych w misjach, koryguje czas reakcji chowających się NPC czy też usuwa problem z nakładaniem się interfejsu użytkownika. Dotychczas łatka została udostępniona na konsolach, ale z czasem trafi też na PC.

Wczoraj informowaliśmy również o pozwie zbiorowym, który szykuje jeden z inwestorów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się