Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 z planami na PS5 i Xbox Scarlett. Mocne show E3 2019 bez Lady Gagi

Po prezentacji wyników finansowych przez CD Projekt nie zabrakło sesji pytań i odpowiedzi. Oczywiście nie mogło się obejść bez tematu Cyberpunk 2077.

Spółka CD Projekt podsumowała dzisiaj 2018 rok i dowiedzieliśmy się m.in., że Wiedźmin 3 nadal jest głównym motorem napędzającym firmę finansowo. Fani Gwinta usłyszeli również oficjalnie, że karcianka zadebiutuje jeszcze w tym roku na smartfonach. Sesja pytań i odpowiedzi przyniosła natomiast kolejne ważne informacje dla graczy.

Cyberpunk 2077 na PS5 i Xbox Scarlett? Taki jest plan

Adam Kiciński zapewnia, że CD Projekt RED poważnie myśli o przeniesieniu CP 2077 na konsole następnej generacji. Na pytanie, czy gra ma szansę ukazać się na nieogłoszonych jeszcze konsolach, odpowiada: Tak, ma szansę i wręcz jest taki można powiedzieć plan. Myśmy już powiedzieli publicznie, że nasza technologia jest tworzona z myślą o kolejnej generacji. RED Engine został zbudowany od podstaw w taki sposób, by móc być rozwijany z generacji na generację. W związku z tym, jeśli mielibyśmy szansę wydać Cyberpunk’a na kolejnej generacji, jeśli tak by się złożyło, to pewnie byśmy tego chcieli.

Jak zatem widzicie, nie padło tutaj bezpośrednie – tak, będzie CP 2077 na nowe konsole, lecz jest to raczej pewne i wszystko zależy od wyniku finansowego, jaki gra wykręci.

Cyberpunk 2077 z mocnym show na E3 2019

Dowiedzieliśmy się również, że CD Projekt RED szykuje mocne show na czerwcowe targi w Los Angeles. Nadchodzące E3 ma być najważniejsze dla polskiej firmy i spodziewamy się, że w końcu ujawniona zostanie data premiery CP 2077. Częścią pokazu na pewno nie będzie Lady Gaga, co sugerowały niedawne nieoficjalne informacje. CD Projekt zapewnia, że choć niespodzianek ma być sporo, żadną z nich nie jest wspomniana królowa show-biznesu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%