Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 pozwoli na wyłączenie nagości. Tester pochwalił się czasem gry

Poznaliśmy kilka nowych, istotnych informacji o Cyberpunk 2077. Tester gry podzielił się odpowiedziami na parę nurtujących graczy pytań.

Tak blisko premiery Cyberpunka 2077 jeszcze nie byliśmy. Premiera nastąpi już 10 grudnia, a niektórzy gracze już zaklepują sobie wolne w pracy, aby zatopić się w Night City.

Główny QA gry, Łukasz Babiel, odpowiedział graczom na kilka pytań odnośnie produkcji. Dowiedzieliśmy się dzięki temu chociażby, że w grze pojawi się opcja wyłączenia nagości. Jest to dość istotne dla streamerów i twórców treści, którzy chcą uniknąć nałożenia dodatkowych ograniczeń wiekowych na ich materiały.

Inną rzeczą wartą odnotowania jest fakt, że twórcy ułatwią graczom przełączanie się pomiędzy stanami zapisu gry na różnych postaciach. Każdy save posiada odpowiednie oznaczenie, które pozwoli odróżnić wybraną ścieżkę życia postaci. Wielokrotne przechodzenie gry obejdzie się więc bez usuwania starszych zapisów w celu uniknięcia zamieszania.

Łukasz Babiel pochwalił się też przy okazji ilością czasu spędzonego przy grze. Licznik pokazuje imponujące 175 godzin, a QA i tak nie ukończył w tym czasie wszystkich aktywności w Night City.

Wbrew pozorom nie oznacza to jednak, że Cyberpunk 2077 pochłonie przy „czyszczeniu mapy” kilkuset godzin, choć i tego nie można wykluczyć. Warto pamiętać, że QA zajmuje się dokładnym testowaniem gry i powtarzaniem jej poszczególnych elementów w celu znalezienia błędów. Czas gry testera jest więc przez to o wiele dłuższy względem standardowego gracza.

CD PROJEKT RED nie podali do tej pory przewidywanego czasu potrzebnego na ukończenie głównej fabuły w CP 2077, jednak ma być ona nieco krótsza niż ta w Wiedźminie 3.

W najbliższych dniach zapewne Redzi odkryją przed nami jeszcze kilka szczegółów na temat Cyberpunka. Premiera nastąpi już lada chwila i wkrótce sami będziemy mogli się przekonać, co takiego kryje Night City.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%