Ewelina Stoj

Bardziej od konkretnych gatunków ceni sobie kiedy gra ma "duszę" i pouczający przekaz. Nieco osamotniona w męskim świecie ruchomych pikseli próbuje udowodnić światu, że gry to także sztuka.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077: niewyobrażalna wolność w świecie gry i brak zadań-zapychaczy

Jeśli gracz będzie chciał w Cyberpunku 2077 coś zrobić, to to zrobi.

Powyższe słowa deweloperów brzmią nieco enigmatycznie, jednak już spieszymy z wytłumaczeniem. CD PROJEKT RED postanowił jeszcze trochę podrażnić się z fanami Cyberpunku 2077 i podjął temat m.in. wolności w grze. Wiemy już, że będzie to produkcja dużo większa nawet niż sam Wiedźmin. Wiemy także sporo o tym, że w grze będziemy musieli liczyć się z konsekwencjami naszych wyborów. Teraz jednak deweloperzy chcą dać nam do zrozumienia, że świat gry będzie bardziej podobny do realnego świata niż kiedykolwiek w jakiejkolwiek grze.

Cyberpunk 2077 – dobra grafika, immersja jeszcze lepsza

Nie chcemy się ograniczać. Naszą filozofią przy tworzeniu questów jest: jeśli gracz może w sposób logiczny wypełnić zadanie, to niech tak będzie – mówi CDPR. Możemy więc spodziewać się wielu ścieżek do zaliczania zadań podobnie jak to miało miejsce w najbardziej rozbudowanych erpegach pokroju ostatnich Deus Exów.

Cyberpunk 2077 zaoferuje sporą swobodę.

Cyberpunk 2077 – gra bez sztucznych wypełniaczy

Jak czytamy na portalu Tweaktown, CDPR chce także za wszelką cenę uniknąć zadań-wypełniaczy, które tak dobrze znamy z innych produkcji. Wygląda więc na to, że nie będziemy biegać przez pół mapy w poszukiwaniu trzech przedmiotów wymaganych do ukończenia zadania. Chcemy mieć pewność, że każdy quest w grze będzie na poziomie zadań głównych, że nic nie będzie wyglądało jak wypełniacz, jak coś co musimy zrobić czekając na następny quest bądź coś co musimy zrobić by zarobić trochę pieniędzy. Nie przepadamy za tym. Pragniemy, by każdy quest zespajał się w całości z główną historią gry. – mówi CDPR.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%