Dacie wiarę nowej i niesamowitej plotce o Cyberpunk 2077?

Ponoć CD Projekt RED szykuje coś naprawdę wielkiego.

Od zapowiedzi i pierwszego zwiastuna Cyberpunk 2077 sporo wody w Wiśle upłynęło, a my nadal musimy opierać swoją wiedzę o grze albo na podstawie ofert o pracę, które pojawiają się na stronie polskiego dewelopera, albo na podstawie niepotwierdzonych przecieków.

Dzisiaj mamy coś z tej drugiej kategorii, czyli plotkę, która ponoć wywodzi się z samego studia CD Projekt RED (podajemy za serwisem Gamingbolt). Tajemniczy insider twierdzi, że Cyberpunk 2077 będzie znacznie większy od Wiedźmina 3. Nowa gra ma przerastać wspomniany tytuł z Geraltem aż cztery razy i co ciekawe, nie chodzi o podstawkę Dziki Gon, lecz liczone jest to ze wszystkimi dodatkami do gry.

13 premier gier na nowy tydzień. I wojna światowa, realistyczne wyścigi, trochę kosmosu, RPG…

Ponadto Cyberpunk 2077 ma zaoferować graczom dynamicznie zmieniające się i zniszczalne środowisko.

CD Projekt RED nie komentuje żadnych plotek, więc nie ma co liczyć, że deweloperzy odniosą się do najnowszej rewelacji. Znając jednak rozmach polskiego studia, kto wie czy Cyberpunk 2077 rzeczywiście nie będzie aż cztery razy większy od Wiedźmina 3. Jak sądzicie?

Kilka elementów, które powinny znaleźć się w Cyberpunk 2077

Youtuber o pseudonimie YonkYea przygotował krótki materiał wideo, w którym analizuje najnowsze oferty pracy w CD Projekt RED. Studio poszukuje osób, które będą pracowały nad Cyberpunk 2077, a konkretnie kilkoma elementami.

Mowa między innymi o fizyce obiektów oraz możliwości ich niszczenia. Podobne elementy były już w Wiedźminie 3, zatem CD Projekt RED powinno pokusić się o rozszerzenie wymienionych pomysłów. Jak studio może je wykorzystać w Cyberpunk 2077? YonkYea analizuje jeden ze zwiastunów gry, co powinno dać obraz tego, jak będzie wyglądać rozgrywka w Cyberpunk 2077.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.