Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – oto mod na nieskończone pieniądze, amunicję i więcej

Moderzy stworzyli pierwsze trainery do Cyberpunk 2077. Chętni gracze mogą znacznie ułatwić sobie rozgrywkę lub pobawić się mechanikami.

O premierowej wersji Cyberpunka można mówić wiele złych rzeczy, ale fundamentalnie jest to naprawdę świetna gra. Ogromne Night City chce się zwiedzać, a przy okazji bardzo łatwo zaangażować się w rozmaite aktywności poboczne.

Tak duży i wypełniony treścią świat aż prosi się o wprowadzenie do niego modyfikacji lub zabawy z mechanikami rozgrywki. Pierwsze mody do Cyberpunk 2077 już ujrzały światło dzienne i są wśród nich trainery.

FLING to trainer, który pozwala na zmodyfikowanie wielu elementów gry. W skrócie – jest to zbiór kodów, które potrafią zmienić statystyki Waszej postaci, ekwipunku i zasady rozgrywki.

Za jego pomocą możemy chociażby zapewnić sobie nielimitowany przypływ gotówki, wymaksować umiejętności, a także zwiększyć poszczególne współczynniki postaci. Jeśli nie chcemy całkowicie psuć sobie rozgrywki, a tylko ją przyspieszyć, to twórcy zapewnili także opcję zwiększenia współczynnika zdobywanych punktów doświadczenia i szacunku.

Możliwości jest naprawdę dużo i jeśli główną przygodę macie już za sobą, to nic nie stoi na przygodzie aby pobawić się w Night City przy pomocy trainera.

FLING możecie pobrać w tym miejscu. Jego instalacja jest banalnie prosta, a jej pełny opis znajdziecie na stronie modyfikacji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%