Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – oficjalny screen z pościgu, photo mode i eksploracja budynków

Zapraszamy na kolejną porcję wieści dotyczących Cyberpunk 2077. Mamy nowego screena zwiastującego niszczenie pojazdów, info o trybie fotograficznym oraz eksploracji budynków.

W sieci pojawił się nowy screen z Cyberpunk 2077 i jak zaznacza serwis DSO Gaming, został opublikowany na oficjalnej stronie CD Projekt RED, po czym szybko usunięty. W sieci jednak nic nie ginie i poniżej zobaczycie obrazek w pełnym rozmiarze.

Cyberpunk 2077 – niszczenie pojazdów?

Na screenie widzimy akcję pościgową, gdzie główny bohater V wychyla się z auta z bronią w ręku. Zrzut ekranu może potwierdzać, że w grze będziemy niszczyć samochody / pojazdy (na przykład brakuje drzwi), chociaż nie znamy zasięgu możliwej destrukcji. CD Projekt RED zaznacza też, że obecne materiały, w tym ostatni gameplay, nie prezentują finalnego produktu, zatem system zniszczeń aut to jeszcze nic pewnego.

Tryb fotograficzny i eksploracja w Cyberpunk 2077

Jeśli brakowało Wam trybu fotograficznego w Wiedźminie 3 (nie liczymy modyfikacji w wersji gry PC), powinniście być zadowoleni z photo mode w Cyberpunk 2077. Jeden z użytkowników Twittera zapytał, czy oczekiwana gra będzie wyposażona w takie narzędzie i odpowiedź jest zadowalająca: Mamy to w planach.

Cyberpunk 2077

Inna osoba – zachwycona przedstawionym gameplay’em – pyta, czy do tych wszystkich budynków będziemy mogli wchodzić i je eksplorować. CD Projekt RED odpowiada, że w Night City jest naprawdę sporo budynków i wiele z nich będziemy mogli zwiedzić, wchodząc na różne piętra, gdzie czekają na nas przeróżne aktywności.

Cyberpunk 2077
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%