Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – najlepsze gadżety dla fanów gry

Otwierajcie szeroko portfele, bowiem do Cyberpunka 2077 jest całkiem sporo gadżetów. Puzzle, kubki i figurki czekają na fanów gry oraz kolekcjonerów.

Jeśli myślicie, że w dniu premiery Cyberpunk 2077 nagle urwie się hype to jesteście w ogromnym błędzie. Jest wręcz odwrotnie… Za chwilę może paść rekord sprzedaży na Steam, a już teraz osiągnięto inny rekord w obszarze gier singleplayer. Jeśli jesteście ciekawi o co tyle szumu, to swoją kopię na poszczególne platformy możecie zakupić w atrakcyjnej cenie w Media Expert .

Dla największych fanów gry przygotowano edycję kolekcjonerską Cyberpunk 2077. Niestety odnalezienie w sklepach tej wersji graniczy z cudem. Jej niedostępność można sobie jednak zrekompensować na inne sposoby, choćby oficjalnymi gadżetami z gry. Postaram się przedstawić Wam te najciekawsze.

Figurki z uniwersum Cyberpunk 2077

Na pierwszy rzut może coś dla osób, które uwielbiają zbierać figurki. W ofercie sklepów znajdziemy aktualnie 4 wzory, a wśród nich V w męskiej i żeńskiej postaci, Johnny’ego Silverhanda oraz Jacka Wellesa. Każda z figurek została wykonana z materiału PCV i mierzy z podstawką około 24 cm. Producentem powyższej „sztuki” jest firma Cenega, więc nie powinniśmy się martwić o jakość wykonania.

Oficjalny Poradnik Cyberpunk 2077

Świat Cyberpunk 2077 jest na tyle ogromny, że początkujący gracze, a nawet z większym doświadczeniem, mogą się w nim pogubić. Aczkolwiek można tego uniknąć z oficjalnym poradnikiem do gry. Bogato ilustrowana książka w twardej oprawie to swoiste kompendium wiedzy o najważniejszych elementach rozgrywki, wykonywanych misjach, ciekawych miejscówach ze znajdżkami czy też postaciach, które spotkamy w Night City. Dla fanów Cyberpunka jest to lektura obowiązkowa.

Kolekcjonerskie Puzzle Cyberpunk 2077

Kolekcję gadżetów możemy rozszerzyć o unikalne zestawy puzzli z 500 albo 1000 elementów do samodzielnego ułożenia. Za niewielką cenę odtworzymy charakterystyczne grafiki promujące grę, tudzież Metro, rączkę na wysypisku śmieci lub oryginalne awatary V na żółtym tle. Kto ma ochotę wstawić nowy widoczek w antyramę lub przechować dla potomnych, niech nawet się nie zastanawia.

Kubek z odjechaną grafiką Cyberpunk 2077

Szykują się długie noce i zimne poranki na weekendzie z Cyberpunk 2077, więc myślę, że kubek z ciepłą herbatką lub czymś „mocniejszym” powinien znaleźć się w zestawie pierwszej pomocy każdego gracza. I w tym przypadku możemy połączyć przyjemne z pożytecznym zaklepując sobie porządny kubek z motywem z gry. Mamy do wyboru 3 różne wzory z wypełnieniem w kolorze czarnym, czerwonym lub zielonym. Oby na zdrowie!

Johnny Silverhand jak żywy

Jako że jestem wielkim fanem figurek pozwoliłem sobie raz jeszcze zahaczyć o temat, ale ze sztuką grubszego kalibru i wyższą ceną. Za 3200 złotych możemy sprawić sobie własnego Keanu z dostawą do domu. Figurka PureArts przedstawia graną przez niego postać w całkiem słusznej skali 1:4 (ponad 53 cm wysokości). Aczkolwiek jest to rzeźba nieco bardziej interaktywna od reszty – ma wbudowany ekran LCD, głośniki i podświetlenie. Trochę sporo jak za kawałek utwardzonego wosku, z drugiej jednak strony wysoka jakość chyba usprawiedliwia cenę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się