Cyberpunk 2077 - zrzut ekranu Lamborghini

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Mod do Cyberpunk 2077 pozwala usiąść za kierownicą Lamborghini Terzo Millennio

Cyberpunk 2077 otrzymał moda, który pozwoli nam przejechać się Lamborghini Terzo Millennio. Modyfikacja jest bardzo prosta w instalacji.

Nowa gra CD PROJEKT RED może nie spełniła oczekiwań wszystkich graczy, ale trzeba przyznać, że bardzo szybko zaczęła dostawać ciekawe modyfikacje. Gracze zabrali się za rozwój Cyberpunka i znalazło się nawet coś dla fanów motoryzacji.

Jeśli marzy Wam się wirtualna przejażdżka Lamborghini Terzo Millennio, Cyberpunk 2077 daje taką możliwość. No, może nie Cyberpunk sam w sobie, ale jeden z nowych modów. Użytkownik ysl456 przygotował modyfikację do gry, która pozwala na przejażdżkę rzeczonym samochodem.

Wrzucenie pojazdu do gry jest banalnie proste. Pobieramy pliki z tej strony, przerzucamy je do folderu z modami Cyberpunka i uruchamiamy grę. Śliczne Lamborghini zajmie miejsce modelu Rayfield Caliburn. Aby przejechać się Terzo Millenio, musicie znaleźć wspomniany samochód.

Mod ma też pewien haczyk, a mianowicie podmienia niektóre assety. Mowa o kołach z Rayfield Aerondight „Guinevere” i niektórych wersjach Quadra Type-66. Zmiany nie są wielkie, ale jednak nietrudno je zauważyć.

Nie jest to mimo wszystko duża cena za wrzucenie do naszej gry takiego auta. Sam model wygląda prześlicznie, podmieniono nawet jego wnętrze i przejażdżka takim samochodem zdecydowanie urozmaici Wam czas spędzony w Night City.

Poniżej możecie zobaczyć prezentację Lamborghini Terzo Millennio w Cyberpunku 2077.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się