Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 jako film od fanów. Teaser zrobił wrażenie na CD Projekt RED

I nic dziwnego, ponieważ pierwszy filmik z fanowskiego filmu Cyberpunk 2077 prezentuje się nadzwyczaj dobrze. Zerknijcie sami.

Fanowski film Cyberpunk 2077 wale nie przypomina dzieła społeczności, zdecydowanie przewyższając poziomem wiele projektów podobnego typu.

Reżyserią Phoenix Program zajął się Vi-Dan Tran, a na ekranie widzimy m.in. niezłą kreację Johnny’ego Silverhanda, którego w grze od CD Projekt RED odegra Keanu Reeves. Tutaj w postać wciela się Ben Bergmann, znany z cosplayu Geralta z Rivii (Maul Cosplay).

Pierwszy filmik z Phoenix Program został doceniony przez polskiego dewelopera. Pokazano go nawet na oficjalnym profilu Cyberpunk 2077 w serwisie Twitter.

Premiera Cyberpunk 2077 jest planowana na 17 września tego roku, a kto już teraz chce zamówić oficjalny poradnik do gry, figurki lub pada Xbox wzorowanego na tytule, niech zerknie do naszej porannej wiadomości.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się