Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077. Krzysztof Ibisz w Polsacie zainauguruje premierę

Krzysztof Ibisz na antenie Polsatu poprowadzi event o Cyberpunk 2077.

Na kanale Polsat Games przygotowano szereg niespodzianek dla osób, które od wielu miesięcy (lat?), czekają na premierę produkcji polskiego studia CD Projekt Red. Prowadząca wydarzenie Agnieszka Borusiak, odniosła się do atrakcji, które czekają na chętnych tego wieczoru:

Oczywiście nie mogę podzielić się wszystkimi szczegółami, bo cóż to by była za niespodzianka! Na ten moment mogę zdradzić, że podczas 4-godzinnego show zobaczycie bardzo ciekawe wywiady z twórcami gry. Podczas wydarzenia będzie oczywiście dużo elementów rozrywkowych, ale także sporo „mięsa” dla osób ciekawych, jak od kuchni wyglądała praca nad tytułem. Więcej zdradzić niestety nie mogę.

W trakcie imprezy zobaczmy również kilka znanych osób ze świata gamingu, jedną z nich jest Piotr „izak” Skowyrski. Nie jest to pierwszy raz gdy Krzysztof Ibisz pojawi się na ekranie podejmując temat gier komputerowych. Swego czasu znany prezenter poprowadził finał League of Legends.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się