Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 działa na Switchu dzięki Google Stadia. Jest jeden haczyk

Pewnemu graczowi udało się uruchomić Cyberpunk 2077 na Nintendo Switch. Pomogła w tym Google Stadia i kilka sztuczek z systemem konsoli.

Nintendo Switch to czarny koń poprzedniej (dla Nintendo nadal aktualnej) generacji konsol, który pomimo przeciętnej mocy zyskał grono zwolenników. Niektórzy gracze liczyli, że dane im będzie zagrać w Cyberpunka 2077 na Switchu, jednak CD PROJEKT RED szybko rozwiali przypuszczenia i tym samym marzenia posiadaczy hybrydy od Big N.

Okazuje się jednak, że najnowszą grę Redów da się uruchomić na Switchu. Potrzebny do tego będzie konto Google Stadia i wiedza na temat przerabiania konsoli. Poniżej możecie zobaczyć efekty pracy jednego z YouTuberów.

Oczywiście uruchomienie Google Stadia na Switchu wymaga poważnej ingerencji w system konsoli. Powyższy film prezentuje usługę uruchomioną na wgranym na Switcha systemie Android, czego zdecydowanie nie polecamy robić. Jakakolwiek ingerencja w oprogramowanie Switcha pozbawi Was gwarancji i nieumiejętnie przeprowadzona skutecznie uniemożliwi korzystanie ze sprzętu.

Mimo wszystko efekt końcowy jest naprawdę imponujący i całość zdaje się działać świetnie. Oczywiście za pośrednictwem tej sztuczki da się uruchomić znaczną większość gier dostępnych w usłudze Stadia. Ciekawe co jeszcze wymyślą gracze chcący zagrać w Cyberpunka na nietypowym sprzęcie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się