Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Constructor Classic za darmo! Podajemy kod

Można pobierać znanego klasyka.

Na GOG.com trwa promocja, dzięki której możecie zgarnąć grę Constructor Classic z 1997 roku całkowicie za darmo. Wystarczy, że podacie kod ZVSYRAFB i dodacie produkcję do swojej biblioteki. Proste, prawda? Skorzystajcie z okazji, bowiem nie wiadomo, jak długo potrwa promocja.

Constructor jest ekonomiczną strategią czasu rzeczywistego stworzoną przez brytyjską firmę System 3 w 1997 roku na platformę PC. Zadaniem gracza jest zarządzanie firmą zajmującą się robotami budowlanymi oraz bezpardonowa rywalizacja z lokalną konkurencją branżową. Cechą charakterystyczną programu jest luźne, humorystyczne podejście do tematu gier ekonomicznych oraz stosunkowo wysoki poziom trudności.

W 1999 roku pod nazwą Constructor: Street Wars (w Ameryce Północnej użyto tytułu Mob Rule) została wydana druga część gry, która jednak nie zdołała dorównać popularnością opisywanemu pierwowzorowi.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 73 reviews)
Excellent41%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible52%