Construction Simulator 2 – zapraszamy na zwiastun premierowy

Poznajcie szczegóły dotyczące nadchodzącej gry symulacyjnej, która będzie dostępna na iPhone’a oraz iPada, jak również na smartfony i tablety wyposażone w system operacyjny Android.

Construction Simulator 2 przenosi gracza do fikcyjnego stanu Westside Plains (USA), gdzie będzie mógł piąć się po szczeblach kariery – od bycia właścicielem małej firmy budowlanej, do uzyskania statusu największego potentata rynku nieruchomości w okolicy.

By móc stawić czoła niezliczonym i przede wszystkim różnorodnym zadaniom, gracz będzie mógł wybierać spośród 36 licencjonowanych pojazdów budowlanych od znanych producentów. W ogromnym, otwartym świecie gry wszystko jest możliwe – stawianie fundamentów, wznoszenie drapaczy chmur, obsługiwanie gigantycznych dźwigów, załadunek i transport materiałów budowlanych, wylewanie betonu, a nawet budowanie dróg! W połączeniu z nieograniczonym czasem gry, Construction Simulator 2 zapewni miłośnikom skomplikowanego sprzętu budowlanego godziny zabawy.

Construction Simulator 2 będzie obejmować szeroką gamę pojazdów oraz maszyn budowlanych takich producentów jak: Cat, Liebherr, PALFINGER, Bell Equipment, ATLAS oraz STILL.

Premiera Construction Simulator 2 na iPhone’a oraz iPada, jak również na smartfony oraz tablety wyposażone w system operacyjny Android zaplanowana jest na 23 marca 2017 r. Grę będzie można pobrać z Apple App Store oraz Google Play za 4.99 Euro/4.99 USD/3.99 GBP.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.