Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Ujawniono gameplay z anulowanej gry kryminalnej od polskiego People Can Fly

Adrian Chmielarz opublikował kilka materiałów prezentujących nigdy nie wydaną produkcję noir Come Midnight. To mógł być hit.

w 2005 polskie studio People Can Fly tworzyło kryminalną grę akcji, którą miało wydać THQ. W pewnej chwili z niewiadomych przyczyn projekt anulowano (podobno twórcy nigdy nie dowiedzieli się, dlaczego tak się stało). Na swoim blogu Adrian Chmielarz – założyciel i były szef People Can Fly – opublikował sporo filmików z tytułu. Materiały, które pokazują rozgrywkę, prezentujemy poniżej.

Filmy pochodzą z wczesnej wersji gry na Xboksa 360. Główny bohater był detektywem i miał za zadanie szukać zaginionych osób, pomagając sobie nadnaturalnymi umiejętnościami.

Pod względem chociażby mechaniki i widoku kamery Come Midnight mocno przypomina Resident Evil 4. Widać to szczególnie na materiale 2/4. Tytuł oferował do tego klimat z filmów noir. Dobrze dobrano tu muzykę. To mogło się udać – ale cóż.

Część osób, które pracowało nad tą grą, jest cały czas w szeregach People Can Fly.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%