Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

COD: Black Ops Cold War: mamy gameplay. Obejrzyjcie zanim zostanie zbanowany

Do premiery najnowszego Call of Duty: Black Ops Cold War pozostało jeszcze 2 miesiące. Możemy jednak już dziś zobaczyć pierwszy gameplay z trybu multiplayer.

Na oficjalne materiały z rozgrywki Call of Duty: Black Ops Cold War musimy jeszcze poczekać. Treyarch nieprędko pokaże nam coś więcej niż kinowe trailery z gry. Aczkolwiek deweloperzy nie przewidzieli, że ktoś inny może zaprezentować fragmenty gameplayu z ich najnowszej odsłony serii. Mowa oczywiście o osobach, biorących udział w bardzo wczesnych testach trybu sieciowego.

Kilku streamerów na próżno próbowało zakotwiczyć przecieki wideo na Youtube i Twitter. Wszystkie materiały były skrupulatnie banowane…prócz jednego, do którego udało nam się dotrzeć na platformie Youtube. Obejrzyjcie go jak najszybciej, bowiem i on może zostać zablokowany.

Jak widać, film nagrano z rozgrywki prowadzonej w trybie sieciowym. Może nie wygląda zbyt zachęcająco, ale musimy wziąć pod uwagę, że jest to wersja Alpha, w której większy nacisk położono na aspekt rozgrywki, a nie stronę wizualną. Choć już teraz można dostrzec różnice w stosunku do poprzednich części. Najbardziej rzuca się w oczy nieco inna kolorystyka, w stylu „Zimnej Wojny”. Wspomniane walory oczywiście udało się uzyskać poprzez wszędobylskie oświetlenie z neonów, które były znakiem rozpoznawalnym tamtych czasów.

Z pewnością Treyarch wprowadzi jeszcze zmiany w grze zanim oficjalnie rozpoczną się zamknięte beta testy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się