Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Tagi:

Co skrywa pudełko konsoli PS5? Przedstawiamy zawartość zestawu

Pudełko PS5 na świeżutkich zdjęciach, wiemy co znajdziemy w środku.

Niektóre z redakcji otrzymały już sprzęt do testów i postanowiły pochwalić się swoim nabytkiem na nowych fotkach. Pudełko wygląda estetycznie, a na jego powierzchni zapisano m.in. hasło Play like never before, a więc graj jak nigdy wcześniej.

Otwierając karton, w jego wnętrzu znajdziecie:

– platformę PlayStation 5

– pad

– podstawkę do konsoli

– okablowanie: HDMI, USB oraz kabel zasilający

– instrukcję

Astro’s Playroom (gra jest zainstalowana na dysku)

Transfer danych z konsoli PS4 na następczynie, powinien być prosty i intuicyjny. Na pudełku znajdują się wszelkie niezbędne informację jak płynnie przejść przez wspomniany proces. Dzięki temu przeniesiecie informacje: o trofeach, profil i informacje dotyczące Waszych wirtualnych znajomych.

Przypominamy, że premiera najnowszej platformy firmy Sony została zaplanowana na dzień 19 listopada. Macie już złożony preorder czy planuje nabyć sprzęt, gdy jego cena zmaleje i pojawi się więcej gier?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się