Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

CI Games sprzedało 5,6 mln kopii Sniper: Ghost Warrior

Polska firma przedstawiła raport finansowy.

CI Games podało, że udało się w sumie sprzedać ponad 5,6 mln sztuk Sniper: Ghost Warrior. Ponadto dowiadujemy się, że przychody netto firmy to 25 mln złotych w 2015 roku. W porównaniu do roku 2014, jest to wynik gorszy o prawie 60 mln złotych. Firma tłumaczy to brakiem znaczących premier w 2015 roku. Z raportu nie dowiedzieliśmy nic na temat sprzedaży Lords of the Fallen.

Jak wygląda przyszłość firmy? CI Games podało, że teraz skupia się na produkcji Sniper: Ghost Warrior 3, która ukaże się na Xboksa One, PlayStation 4 oraz PC.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się