Nowe Call of Duty już dostępne za darmo. Pobierajcie teraz

Call of Duty: Warzone Mobile zapowiedziane | Newsy - PlanetaGracza
Mobile Newsy

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami nowe Call of Duty Warzone Mobile jest już dostępne całkowicie za darmo na urządzenia z Androidem i iOS.

Activision idzie za ciosem i nie chce dać odpoczywać fanom Call of Duty. W tym roku planowany jest debiut kolejnej, pełnoprawnej odsłony serii o możliwym podtytule Black Ops – Gulf War, a my jakiś czas temu poznaliśmy plany na serię aż do 2027 roku. Nieoficjalne, rzecz jasna. Oficjalnie wiemy za to, że Call of Duty Warzone Mobile dostępne jest już teraz.

Grę możemy pobierać na urządzenia z Androidem i iOS. Nie wymaga to opłat, ale oczywiście funkcjonuje od razu wewnętrzny sklep z walutą premium dla tych graczy, którzy chcą sobie nieco ułatwić zdobywanie doświadczenia lub też wyróżniać się na tle konkurencji. Jak pobrać grę? To szalenie proste, bo wystarczy udać się na odpowiednią stronę sklepu cyfrowego dla naszego smartfona.

Gra jest kolejną eskapadą serii na urządzenia przenośne. Tym razem, w przeciwieństwie do udanego CoD Mobile, główną esencję rozgrywki stanowią starcia battle royale. Weźmie w nich udział nawet do 120 graczy, a serwery zapewne już teraz są pełne. Wszak poprzednia mobilna z cyklu okazała się nadspodziewanie dobra. Jeśli Warzone Mobile powtórzy ten sukces, być może mamy nowego króla mobilnych FPS-ów free-to-play.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie