Call of Duty: Modern Warfare II znowu za darmo. Zagracie przez tydzień

Call of Duty: Modern Warfare II znów za darmo przez cały tydzień
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Call of Duty: Modern Warfare II znów stanie się dostępne zupełnie za darmo, ale przez określony czas. Activision kontynuuje tym samym swoją tradycję.

Każda kolejna część serii Call of Duty wychodzi co rok, a dość szybko, bo nawet w ciągu 2-3 miesięcy, wielu graczy może przetestować pozycje za darmo. Tak samo było z najnowszym Modern Warfare II (nie mylić z Modern Warfare 2), które już parę razy było darmowe. Teraz dostęp gracze uzyskają na cały tydzień!

Graj w tryby wieloosobowe za darmo w Call of Duty: Modern Warfare II przez ograniczony czas między 19 a 26 kwietnia. Walczcie 2v2 dzięki powrotowi Gunfight, rozstawcie się na nowej mapie sezonu 3 Pelayo’s Lighthouse i uzyskajcie dostęp do wielu innych klasycznych map i trybów.

– zachęcają do gry deweloperzy na oficjalnej stronie

Niedawno do gry powrócił uwielbiany tryb Gunfight, gdzie dwóch na dwóch graczy zmierzy się ze sobą w klaustrofobicznych potyczkach na śmierć i życie. Wielu fanów lubi ten sposób na zabawę, bo wymaga nie tylko dobrego sprzętu, ale przede wszystkim taktyki i umiejętności. Gracze „darmowi” przetestują również całkowicie nową mapę osadzoną wokół latarni morskiej.

Activision obiecuje, że oprócz wspomnianych nowości, „darmowi” gracze zyskają również dostęp do sześciu map w trybach klasycznych, czterech map Gunfight oraz do „wielu różnych trybów zabawy”. W praktyce, jak czytamy poniżej, oznacza to wspomniany Gunfight, tryby 6 na 6 w dwóch wersjach, a także Ground War oraz Invasion. Sporo zabawy, ale to dobrze, bo mamy sporo czasu. Darmowy weekend, jak cytowałem wyżej, rozpocznie się już 19 kwietnia i potrwa do 26 kwietnia.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie