Call of Duty: Modern Warfare II za darmo przez kolejne dni. W sam raz na nową aktualizację

Call of Duty: Modern Warfare II z darmowym weekendem. Gra za darmo
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Call of Duty: Modern Warfare II doczeka się kolejnego darmowego weekendu. Za darmo zagramy przez aż pięć dni. Nie liczcie jednak na całą zawartość.

Activision na swoim blogu zachęca do testowania MWII w kolejnym już darmowym weekendzie. Nie będę ukrywał, że zeszłoroczna odsłona serii Call of Duty okazała się naprawdę świetną produkcją, a zarazem najlepszym CoD-em od wielu lat. Nawet z Modern Warfare II z 2019 roku włącznie. Nie wierzycie? To teraz możecie rozwiać swoje wątpliwości – za sprawą darmowego weekendu.

Graj za darmo w trybie wieloosobowym w Call of Duty: Modern Warfare II przez ograniczony czas między 16 a 20 marca. Zmierz się na nowej mapie w Sezonie 02 Reloaded Multiplayer “Himmelmatt Expo” i innych miejscach, a także uzyskaj dostęp do Special Ops Raid Episode 01.

– kusi Activision

Nowy darmowy weekend to całkiem spora liczba atrakcji, choć nie uzyskamy dostępu do wszystkiego, co oferują tryby multiplayer. Oczywiście o singleplayer też można kompletnie zapomnieć. Na pocieszenie dostaniemy możliwość testowania nowej mapy w tym sezonie oraz specjalnego raidu z ulubionymi bohaterami z serii.

Zagramy w tryby: Team Deathmatch, Hardpoint, Domination, Kill Confirmed, Gun Game, Infected, One in the Chamber oraz All or Nothing. Pojawi się także możliwość testowania “epickich” bitew w module Ground War oraz Invasion. Zabawa rozpocznie się już 16 marca 2023 roku o godzinie 18:00 czasu polskiego. Wydarzenie zakończy się 20 marca.

Przy okazji zaznaczę, że termin pokrywa się ze wczesnym dostępem do testów Diablo IV. Na szczęście otwarta beta startuje tuż po zakończeniu darmowego weekendu CoD: Modern Warfare II.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie