Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Call of Duty do pobrania za darmo

To specjalna wersja gry przygotowana dla posiadaczy urządzeń mobilnych.

Activision wypuściło właśnie Call of Duty: Heroes. To gra strategiczna z elementami akcji, zawierające znane z Call of Duty postacie. Produkcję można pobrać za darmo z AppStore. Wkrótce mają się też pojawić wersje na urządzenia wyposażone w Androida oraz Windows Phone.

Rozgrywka w Call of Duty: Heroes jest dość prosta. Głównym zadaniem gracza jest rozbudowywanie bazy, trenowanie jednostek oraz obrona miejsca w którym stacjonują. Gracz do wyboru ma trzy tryby rozgrywki. Pierwszy z nich jest fabularny, w drugim może wraz ze znajomymi pograć w sieci, a trzeci to Survival, polegający głównie na obronie bazy.

Jak produkcja wygląda w praktyce, możecie przekonać się oglądając poniższy filmik.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się