Bullet Train na nowym spocie. Nadchodzi film współtwórcy Johna Wicka

Bullet Train na nowym spocie promującym nadchodzący film
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Premiera Bullet Train już coraz bliżej, a zatem dostajemy coraz więcej materiałów promocyjnych. Dzisiejszy spot ukazuje kilka nowych scen.

Zapowiadany już na naszych łamach nadchodzący film akcji współtwórcy Johna Wicka otrzymał kolejny materiał promocyjny. Tym razem możemy zobaczyć kilka scen z udziałem m.in. Sandry Bullock i Brada Pitta. Całość będzie stanowić klimatyczne kino akcji, oparte na niewydanej niestety w Polsce japońskiej powieści autorstwa Kōtarō Isaki.

Film opowie o grupie płatnych zabójców podróżujących tym samym pociągiem. Ich zadania są ze sobą powiązane, a często także wykluczają się wzajemnie. To oznacza, że aby wypełnić wszystkie zlecenia, czasem trzeba zlikwidować konkurencję. Film zapowiada się naprawdę dobrze, przede wszystkim ze względu na doskonałą obsadę i piękne, choreograficzne niemal sceny walki.

W obsadzie poza wspomnianymi już aktorami w obsadzie znaleźli się też m.in. Joey King, Andrew Koji, Aaron Taylor-Johnson, Brian Tyree Henry, Zazie Beetz, Masi Oka, Michael Shannon, Logan Lerman, Hiroyuki Sanada, Karen Fukuhara, a także Bad Bunny. Początkowe wieści wspominały również o udziale Lady Gagi w produkcji; artystka jednak ostatecznie zrezygnowała z roli.

Premierę Bullet Train wyznaczono pierwotnie na lipiec, dziś już wiadomo, że odbędzie się ona nieco później. Film wejdzie do kin 5 sierpnia 2022 roku. Jak na razie proponujemy Wam zatem obejrzenie obiecanej już sceny z nowego spotu promocyjnego:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie