Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Borderlands: The Handsome Collection za darmo w Epic Games Store!

Na razie wszystko idzie zgodnie z wcześniejszymi przeciekami – przez ostatni tydzień mogliśmy otrzymać za darmo Civilization 6, a teraz Epicy serwują nam Borderlands: The Handsome Collection.

O poranku na koncie Epic Games na Twitterze pojawił się przedwcześnie post informujący o tym, że przez nadchodzące kilka dni będziemy mogli zgarnąć bezpłatnie Borderlands: The Handsome Collection. Post zniknął, ale o godzinie 17:00 zestaw wylądował w ofercie.

Zainteresowanych odsyłamy pod ten adres. Na przypisanie kolekcji do swojej biblioteki w Epic Games Store mamy dokładnie tydzień – 4 czerwca o godzinie 17:00 Borderlands wróci do swojej starej ceny, a my otrzymamy kolejną darmową produkcję. Jaką? Tego jeszcze nie ujawniono; według wspomnianego przecieku, który do tej pory się potwierdza, będzie to ARK: Survival Evolved.

Borderlands: The Handsome Collection to to unowocześnione wersje dwóch FPS-ów: Borderlands: The Pre-Sequel! oraz Borderlands 2 wraz ze wszystkimi DLC (a jest ich całkiem sporo). Seria składa się z utrzymanych w komiksowej stylistyce loot shooterów, w których naszym głównym zadaniem jest pokonywanie wrogów i zbieranie coraz lepszego ekwipunku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się